Začít s testem!

Připravte se na lepší život – s cerascreenem! Naše testovací sady Vám pomáhají dozvědět se více o svém zdraví a zjistit, jak si můžete užít každý den naplno tak, jak budete chtít. Od dobrodružného výletu s Vašimi dětmi až po založení vlastní firmy!

Osobní výsledky testů

Stačí jednou kliknout a dozvíte se vše, co potřebujete. Ve Vaší online zákaznické oblasti naleznete prezentaci, která zobrazuje naši analýzu Vašich cerascreen testů – pro maximální bezpečí jsou samozřejmě chráněny heslem! Vaše individuální odborná zpráva s výsledky vysvětlí, které látky mají negativní vliv na Váš výkon a jak Vás v každodenním životě omezují.

Osobní rady a doporučení

Zkratka k dosažení radosti v každodenním životě, v práci a v rodinném životě: Na základě svých výsledků obdržíte osobní výživový plán, který bude obsahovat naše doporučení ohledně vhodných změn ve Vaší stravě a doplňkových produktů. Budete schopni popadnout den za pačesy a dosáhnout svých cílů rychleji než kdy dříve!

Vaše nová kvalita života

Těšte se na budoucnost, kde bude všechno jinak. Optimální strava vám umožní užívat si vzrušující život v celé jeho kráse. Užívejte si každou minutu a proměňte své sny ve skutečnost – ať už jde o rodinu, sport, práci nebo odpočinek, s cerascreenem budete mít skvělé možnosti!