Začít s testem!

Připravte se na více života – s cerascreenem! Naše testovací sady Vám pomáhají se dozvědět více o Vašem zdraví a zjistit, jak si můžete užít každý den naplno tak, jak budete chtít. Od dobrodružného výletu s Vašimi dětmi až po založení vlastní firmy!

Your personal test results

Abyste se dozvěděli všechno, stačí jednou kliknout: Ve Vaší online zákaznické oblasti naleznete prezentaci, která zobrazuje naši analýzu Vašich cerascreen testů – pro maximální bezpečí jsou samozřejmě chráněny heslem! Vaše individuální odborná zpráva s výsledky vysvětlí, které látky mají negativní vliv na Váš výkon a jak Vás v každodenním životě omezují.

Osobní rady a doporučení pro

Zkratka k dosažení radosti v každodenním životě, v práci a v rodinném životě: Na základě Vaší analýzy obdržíte osobní výživový plán, který bude obsahovat naše doporučení ohledně vhodných změn ve Vaší stravě a doplňkových produktů. Budete schopni popadnout den za pačesy a dosáhnout svých cílů rychleji než kdy dříve!

Vaše nová kvalita života

Budete se moct těšit na budoucnost, kde bude všechno jinak. Optimální strava znamená, že budete fit a krásní, zažijete vzrušující život! Užívejte si každou minutu a nechte své sny, aby se staly skutečností – ať už jde o rodinu, sport, práci nebo odpočinek, s cerascreenem budete mít skvělé možnosti!