Systém cerascreen

cerascreen® nabízí zdravotní diagnózy, rady a péči v rámci jednoho zdroje. Všechno snadno a rychle z pohodlí Vašeho vlastního domova. Díky jednoduchému krevnímu testu, který může provádět běžný člověk sám a bez pomoci, získáte výsledek dle zlatého standardu. Výsledek bude vyhodnocen v naší laboratoři z pouhých pár kapek krve. Za použití dat z doplňkového dotazníku a zkušeností získaných provedením tisíců testů za posledních 10 let, cerascreen® vytvoří zprávu s výsledky, která je speciálně upravená pro každého zákazníka. Pochopitelným způsobem zpráva vysvětluje získaný výsledek, přidává důležité informace a osobní doporučení pro zlepšení Vašeho zdravotního stavu.
Po vytvoření zprávy s výsledky nabízí cerascreen® vhodné produkty a služby. Díky tomu si můžete nechat provést doplňkové testy a zařídit si konzultaci s naším ekotrofologem (odborníkem na výživu) nebo si objednat vhodné vitamínové tablety či doplňky stravy z našeho obchodu. Všechny služby lze uskutečnit pomocí Vašeho počítače nebo mobilu. Na rozdíl od ostatních zdravotních služeb si nemusíte zařizovat žádné schůzky, ani nemusíte čekat dlouho v žádné čekárně, či trávit spoustu času cestou. To šetří čas i peníze.Certifikace, spolehlivost a přesnost

Zaměřujeme se na dodávání důvěryhodných a přesných výsledků, proto spolupracujeme s těmi nejlepšími akreditovanými a certifikovanými laboratořemi, které se pravidelně účastní mezilaboratorního porovnávacího testování. Naším cílem je stálé zajišťování vysoké úrovně kvality a odbornosti. Všichni naši partneři jsou laboratoře, které nabízejí rozsáhlé zkušenosti. Důvěřují jim a využívají je lékaři z celé Evropy. Naše nastavení na využívání anonymních ID testů zajišťuje maximální ochranu osobních údajů a soukromí.

Používáme nejvyšší certifikační standardy pro řízení kvality:

  • EN ISO 13485
  • Mezilaboratorní porovnávací testování

Naše služby

cerascreen® nabízí lékařský diagnostický test, který se snadno provádí i doma. Naše testy obsahují detailní, ale zároveň i srozumitelné zprávy s výsledky. Zpráva s výsledky, která je osobně upravená pro každého zákazníka, obsahuje precizní rozbor výsledků testů z Vaší krevní analýzy a dále rady ohledně výživy a doplňků. Abychom co nejvíce usnadnili platbu, nabízíme různé možnosti platby. Abychom mohli neustále zlepšovat služby, rádi bychom od Vás obdrželi zpětnou vazbu.
K našim produktům poskytujeme i zdravotní portál, kde můžete nalézt informace ohledně našich produktů, výživě a diagnózách.